Linki

8 komentarzy:

 1. Hej, zapraszamy na rozdział 10 ;) - http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com/2014/09/rozdzia-10-atak-w-gryffindorze-czyli-o.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy na nowy rozdział na http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com :)

   Usuń
 2. Hej. Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga. Nie znalazłam zakładki spam, więc jeśli ci to przeszkadza to usuń :)

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać, a tajemnicze listy, które nadsyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.

  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''
  Opowiadanie na :
  http://www.wattpad.com/story/30931800
  http://lowca-samobojcow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć :) Chciałybyśmy zaprosić na bloga naszego autorstwa.

  Każde słowo ginie w echu _ Jest to historia opowiadająca o nieśmiałej Ariss, która po ukończeniu gimnazjum razem ze swoją przyjaciółką Rosalie rozpoczyna naukę w liceum. Dziewczyna nigdy nie miała zbyt wielu przyjaciół, co w większości spowodowane jest jej nieśmiałością. Jedynymi osobami przy których Riss zachowuje się normalnie i nie czuję się zawstydzona są jej rodzice, brat dziewczyny Ash oraz grupka znajomych czyli Rose, Jake i Niall. Ten ostatni jest najlepszym przyjacielem Ashtona, a zarazem bratem jej przyjaciółki Rose.
  Jednak Ariss wie, że gdyby potrzebowała pomocy, Niall zawsze jej pomoże i wie, że temu chłopakowi spokojnie może zaufać. Ciekawe co się zdarzy, gdy na drodze tych spokojnych dziewczyn staną typowi bad boys ? Czy zmienią coś w ich życiu ? Co zrobi Riss gdy pojawią się nieznane dotąd uczucia?

  Jeśli ktoś chciałby przeczytać nasze ff , serdecznie wszystkich zapraszamy !

  LINK DO BLOGA: lost-in-the-ech-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie zapraszam na pierwszy rozdział mojego nowego opowiadania potterowskiego :) Każda opinia jest mile widziana - http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy można kochać nie wiedząc podstawowych rzeczy właśnie o tej wybranej osobie ?
  Czy po wyjawieniu sekretów swojej sympatii nadal związek może trwać ?
  Nawet jeśli ukochana osoba ukrywa mroczny sekret który potrafi zmienić twoje całe życie które i tak jest pełne problemów ?
  Ona - urodziła się w 1615 roku i pewnego dnia dowiedziała się że nie jest człowiekiem, lecz potworem w posturze człowieka – tyle się dowiedziała od swojego starszego brata w 1632 roku gdy miała siedemnaście lat. Po 400 latach okazało się zupełnie inaczej. Pod czarną maską którą zakłada co noc aby dowiedzieć się kim naprawdę jest kryją się zupełnie niewinne i czekoladowe oczy. Stworzyła sobie nowe życie które zaczyna od nowa i z całych sił będzie się starała aby nikt nie poznał prawdy na jej temat.
  On - osoba która kiedyś miała spore problemy z prawem. Liczne bójki odwyki i inne podobne rzeczy. Dzięki pieniądzom ojca które poszły na najlepszego prawnika w całym stanie Waszyngton cudem uniknął poprawczaka. Podniósł się w nauce i zaczął być dobrym obywatelem. Lecz nie tylko to się w nim zmieniło. Zaczął fascynować się pomaganiem ludziom ale nie jak policja. Jest uznawany jako przestępca mimo tego że ratuje życie na każdym kroku. Podobnie jak dziewczyna zakłada maskę i staje się kimś innym.
  Czy osoby z zupełnie dwóch różnych światów pokochają się ?

  Gdy wyznają swoje sekrety ich miłość przetrwa ­?

  Tego dowiesz się czytając tego bloga :)
  http://her-back-to-death.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszamy serdecznie http://morderous-secret-luke-hemmings.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Przez cały czas miałem ją w myślach. Podeszła do mnie wręcz słaniając się na nogach, jej twarz była napuchnięta od kolejnych ran i uderzeń, a ciało... skóra i kości. Wyglądała ohydnie, odrażająco wręcz, w dodatku płakała jak dziecko, powtarzając jak modlitwę, abym zlitował się nad nią i dał jej to, czego teraz tak cholernie potrzebuje. Dotarło do mnie... Zabiłem Mary Jane.
  http://mendacious-ff.blogspot.com
  Powrót MJ i Zayna. Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń